Catalogul de produse

Module de conectare pentru switch-uri

Filtre

Preț (lei)

  • 67 
  •  
Producători
Collapse/Expand
Power over Ethernet (PoE) Suport
v
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, MM, LC
Stoc: 5
20545 RON
Adaugă în coș
Port D-Link, Poe Injecor, DPE-101GI, 0.4 A at 48 V, 10/100/100BASE-Tport
Stoc: 4
11053 RON
Adaugă în coș
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, sM, LC
Stoc: 10
29445 RON
Adaugă în coș
D-Link,2 porturi Poe extender, DPE-302GE, IEEE 802.3af (PoE) and IEEE 802.3at (PoE+), 10/100/1000 Mbps pana la 500 metri.
La comandă
46591 RON
Adaugă în coș
ALLIED TELESIS SFP+ Module, MultiMode fiber 300m (using High bandwidth MMF) 850nm 10G Small Form Pluggable + - Hot Swappable (LC con connector), mandatory minimum support
La comandă
73368 RON
Adaugă în coș
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
La comandă
42995 RON
Adaugă în coș
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
La comandă
24926 RON
Adaugă în coș
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
La comandă
74337 RON
Adaugă în coș
Modul HP transceiver X120 SFP 1 port 1G LC SX
La comandă
92903 RON
Adaugă în coș
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
La comandă
1.42489 RON
Adaugă în coș
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
La comandă
37154 RON
Adaugă în coș
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
La comandă
42328 RON
Adaugă în coș
Prev12Next v
© 2021 TNT Computers SRL Sibiu