Catalogul de produse
Prima pagină > NETWORKING ACTIVE > SWITCH & ACCESSORIES

Switch-uri si accesorii

Filtre

Preț (lei)

  • 18 
  •  
Producători
v
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 1310/1310nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 20km over SMF, 15 dB, Temp. 0-70C)
Stoc: 14
10762 RON
Adaugă în coș
Ubiquiti Instant 802.3af POE converter, INS-8023AF-I, Converters transform passive PoE devices into 802.3af-compliant, Indoor.
Stoc: 7
2543 RON
Adaugă în coș
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C
Stoc: 15
7173 RON
Adaugă în coș
Tenda 9-Port 10/100Mbps Desktop Switch With 8-Port PoE, TEF1109TP-8- 102W; Standard and Protocol: IEEE 802.3、 IEEE 802.3u、IEEE 802.3x、IEEE 802.3af、IEEE 802.3at; Fixed Port: 8* 10/100Base-TX RJ45 Ports(Data/Power), 1* 10/100/1000 Base-TX RJ45 Port(Data); Switching Capacity: 3.6 Gbit/s; 1-8 POE ports
Stoc: 10
24157 RON
Adaugă în coș
Switch TP-Link TL-SG108S, 8 porturi RJ45 10/100/1000Mbps Auto- Negociation, suportă Auto-MDI/MDIX, Desktop, metal, IEEE 802.3i / 802.3u / 802.3ab/ 802.3x /802.1p, Suportă 802.1p/DSCP QoS and IGMP Snooping function, Plug and Play.
Stoc: 14
9870 RON
Adaugă în coș
DL Riser with One x16 PCIe Gen3 LP (slot 4) at least 2 processorsR740/XD CusKit
Stoc: 1
17098 RON
Adaugă în coș
TP-LINK 5-PORT GIGABIT SWITCH LS1005G, Standards and Protocols: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p, Interface: 5 * 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports, 7.4Mpps.
Stoc: 12
6156 RON
Adaugă în coș
Switch TENDA TEF1106P-4-63W, 6-Port 10/100Mbps Desktop4 POE + 2 Normal / 10/100 Mbps at Half Duplex / Unmanaged / 63W /.
Stoc: 2
10866 RON
Adaugă în coș
Switch TENDA TEF1109DT, 9-PORT , IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, 8 * 10/100 Mbps RJ45 port, 1 * 10/100/1000 Mbps uplink port, Input: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz, Output: DC 9 - 12 V.
Stoc: 12
5415 RON
Adaugă în coș
TP-LINK 5-PORT GIGABIT SWITCH LS1005G, Standards and Protocols: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, Interface:5× 10/100/1000Mbps, Auto- Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports, 10Gbps.
Stoc: 63
5378 RON
Adaugă în coș
D-link 28-Port Gigabit PoE+ Smart Switch including 4 SFP Ports; Power budget 370W; 24 x PoE+ 10/100/1000Mbps; 4 x SFP Auto-Negotiating Ports; Port 1-24 802.3at up to 30W; Advance power saving features; Half-/Full- Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX; IEEE 802.3x Flow Control - 802.3ad Link
Stoc: 1
1.85215 RON
Adaugă în coș
Zyxel GS1350-6HP-EU0101F 5-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink, 5x PoE, 60W.
Stoc: 1
61946 RON
Adaugă în coș
Prev1234567161718Next v
© 2021 TNT Computers SRL Sibiu